Прикро! Боляче! Нестерпно!

Дата: 05.02.2019 03:14

Минулої ночі невідомі «нелюди» посягнули  на пам’ять і  пошану мешканців Гончарівського.

Зіпсували, понівичили і вкрали світильники біля пам’ятних місць в центрі селища: біля пам’ятника Героям Чорнобиля  та біля пам’ятного знаку спорудженого на честь воїнів-учасників бойових дій на територіях інших держав. Саме тут,  15 лютого, будуть проводитися урочисті заходи  з нагоди   30-ї річниці  виведення військ з Афганістану.

«Добродії» з нелюдською душею і повною відсутністю людяності, проявили себе саме так тут, вдома, тоді коли їх мир і спокій захищають військовослужбовці нашої військової частини на сході країни, де  кожну хвилину ризикують своїм життям!  Тут,  де місцева влада щодня піклується про благополуччя і добробут громади, дбаючи і про  благоустрій території, і про культурну спадщину селища, і про достойні умови проживання кожного мешканця!

Прикро! Боляче! Нестерпно знати, що поряд живуть і ходять одними стежками ті,  хто нівечить зроблене в громаді!