Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів!

Дата: 14.02.2019 19:06

14  лютого атмосфера  Дня Святого Валентина перетворила   Гончарівську  територіальну громаду  у справжню «країну кохання», де все гармонійно переповнилося   почуттями тепла, любові і кохання.

В Гончарівській гімназії щороку святкується День Святого Валентина. Уже за традицією стало написання листівок-валентинок з привітаннями та найкращим побажаннями для людей небайдужих серцю.

Для бажаючих зробити листівки своїми руками, в гімназії напередодні свята, проходив  майстер-клас по виготовленню валентинок.

Протягом дня в усіх освітніх  закладах громади  відчувався подих любові, на це надихала музика та святковий настрій всіх колективів. Сьогодні  вчителі та учні провели багато заходів спрямованих на ознайомлення гостей та школярів з історією святкування цього свята.

Та особливого шарму святковому дню   придала концертна програма, підготовлена відділом культури, сім’ї, молоді та спорту  Гончарівської територіальної громади. Вона ще раз довела,  що кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Без нього наше життя неможливе!

Всі гладачі та учасники заходу проявляли щиру зацікавленість святом та були у захваті від концерту, музичних подарунків та створеної організаторами святкової атмосфери!