ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ

Дата: 05.03.2019 11:11

Вихователі та вихованці Смолинського дитячого садочка «Веселка» долучились до проведення «Всеукраїнського заняття доброти». У садочку було проведено заняття «Вони живуть поруч з нами», на якому дітлахи поглиблювали свої знання про тварин, ознайомлювали вихованців з поняттям добра і зла, ласки, жорстокості, сприяли вихованню бажання співчувати бездомним тваринам.

Діти разом зі своїм вихователем Любов Яківною Пискун вивчали, хто де мешкає, чим харчується, розбирали правила догляду за тваринами, гуманне поводження з ними.

Після перегляду фільму про бережне ставлення до тварин, діти дійшли висновку, що добрим бути не важко. Треба любити своїх улюбленців, піклуватися про них і вони віддячать тим же.

За інформацією віллілу освіти