«Нова українська школа – новий зміст освіти»

Дата: 05.03.2019 11:34

Ключ до майбутнього –освіта.

Якщо тільки вдасться реформувати її так,

аби вона відповідала новій епосі!

Рей Курцвейл

«Сьогодні ми стоїмо на порозі грандіозних перетворень в освіті, які мають на меті забезпечити нову методику викладання, новий освітній простір та рівний доступ до якісної освіти», - такими словами розпочала нараду-тренінг начальник відділу освіти Гончарівської селищної ради Валентина Примак.

Нарада-тренінг «Нова українська школа – новий зміст освіти» відбулась 28 лютого 2019 року на базі Гончарівської гімназії. На нараді директори закладів освіти Гончарівської селищної ради та їх заступники  визначали слабкі і сильні сторони «традиційної» та Нової української школи, обговорювали питання ефективної реалізації цілей і завдань НУШ, аналізували моделі освіти західних країн, визначали важливі компоненти, без яких неможливо створити Нову українську школу, створювали свою формулу НУШ.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Гончарівської гімназії Галина Попружна  ознайомила присутніх з порядком  проведення у 2018/2019 навчальному році державної підсумкової атестації
 осіб, які здобувають загальну середню освіту.

Діловод відділу освіти Гончарівської селищної ради Інна Макаренко звернула увагу на  питаннях ведення ділової документації закладів освіти та виборі проектів підручників для 2-го класу на базі інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти».

Крім того, на нараді обговорили питання підготовки до проведення оздоровчої кампанії влітку 2019 року, забезпечення належної організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків, зосередили увагу на терміни проведення атестації керівних кадрів та педагогічних працівників у 2019 році, обговорили стан підготовки команди до Військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та інші нагальні питання.

За інформацією відділу освіти