8 Березня – свято краси, ніжності, жіночності

Дата: 09.03.2019 15:43

8 Березня – свято краси, ніжності, жіночності. Цей день давно став символом пробудження весни, щасливих посмішок і позитивних емоцій, символом вшанування Жінки – берегині роду людського, її витонченості, мудрості, людяності і безмежної доброти.

Урочисто і святково проходив він  у Гончарівській територіальній громаді. Організовані виставкові комплекси  творчих робіт таловитих жіночих рук, дитячих малюнків і креативних поробок для  найрідніших мам. Пройшли святкові ранки у дошкільних навчальних закладах громади, переповнювалися квітами і святковою атмосферою коридори та класні кімнати навчальних закладів освіти. Лунали музичні вітання для прекрасної половини громади зі сцени гарнізонного будинку офіцерів, організовані відділом культури, сім"ї, молоді та спорту Гончарівської громади.

Ведучі святкової концертної програми бажали жінкам та дівчаткам тільки позитивних емоцій, безмежного щастя і міцного здоров’я, щоб життя наповнювалося новими фарбами, а душа – весняним теплом, у серці завжди звучала музика любові, а в очах горів вогонь безмежної радості.