27 та 28 березня в селі Павлівка Чернігівського району пройшов відкритий турнір ЧР ДЮСШ ФСТ «Колос» з футболу «Весняні канікули» серед юнаків 2007 – 2008 р.н. та 2009 – 2010 р.н.

27 березня у змаганнях приймали участь команди: Киселівка, Ст. Білоус, Гончарівське, М. – Коцюбинське, Павлівка. 28 березня змагалися команди: «Олімпієць - 1», «Олімпієць - 2» ДЮСШ «Олімпієць», М. Коцюбинське та Павлівка.

За підсумками змагань 27 березня:

I місце – Кисилівка,

II місце – Ст. Білоус,

III місце – Гончарівське ДЮСШ «Олімпієць»,

IV місце – М. – Коцюбинське,

V місце – Павлівка.

Результати змагань 28 березня:

I місце – «Олімпієць - 1» ДЮСШ «Олімпієць»,

II місце – «Олімпієць - 2» ДЮСШ «Олімпієць»,

III місце – М.  - Коцюбинське,

IV місце – Павлівка.

Учасники змагань були нагороджені грамотами та медалями. Всі отримали задоволення від атмосфери гри.

Вітаємо тренерів та учнів ДЮСШ «Олімпієць» з першими результативними досягненнями. Бажаємо всім оптимізму, якомога більше виграшних матчів та голів, забитих лише у ворота суперника! Хай успіх та здоров’я супроводжують, як на футбольному полі, так і в повсякденному житті.

За інформацією відділу культури, сімї, молоді та спорту

Гончарівської селищної ради