З любовю до життя і вірою в майбутнє

Гончарівська територіальної громада  глибоко сумує з приводу передчасної смерті  в.о.старости с.Жеведь Рябуса Сергія Михайловича.  Серце великого життєлюба перестало битися на 54-му році життя.

Рябус Сергій Михайлович народився 6 серпня 1965 року в місті Чернігів.

1972-1980 роки навчався в Жеведській школі Чернігівського району Чернігівської області

1980-1984 роки навчався в Борзнянському радгосп технікумі.

21.04.1984 -29.05.1984 поки працював агрономом в к-пі ім. «Постишева» с. Жеведь Чернігівського району.

1986-1986 роки служба в лавах Радянської армії.

1986-1991роки студент Української сільськогосподарської академії м.Київ

1991-1997 роки працював на різних посадах в к-пі ім. Постишева с.Жеведь.

1997-2007 роки працював головою фермерського господарства «Серпневе»

2007-2010 роки працював головою фермерського господарства «Жеведське»

У 2007 році виконуючи повноваження депутата райради, відновив вуличне освітлення в с.Жеведь.

У листопаді місяці 2010 року  та 2015 року був обраний головою Жеведської сільської ради.

У 2014 році був мобілізований до Лав Збройних Сил України.

2 лютого 2015 року при виконанні обов’язків отримав поранення.  Після звільнення з лав Збройних Сил України продовжив роботу у сільській раді.

З грудня місяця 2016 року працював в.о. старости с.Жеведь Гончарівської селищної ради.

За час роботи в сільській раді був неодноразово нагороджений подяками та грамотами Чернігівської РДА, ОДА та обласної ради. Завдяки зусиллям Рябуса Сергія Михайловича було повністю відремонтовано адміністративний комплекс в селі Жеведь (адміністративне приміщення сільської ради, школи, фельдшерського пункту). Було встановлено два колодязі та колонка для забору питної води, огороджено кладовище. Проведено ремонт Обеліска Слави. Власними силами облаштував приміщення виїзної пошти та місце відпочинку біля місцевого озера. Був доброю, порядною людиною, мав великі організаторські здібності, користувався авторитетом в громаді, завжди допомагав у вирішенні важких та проблемних питань жителям села.

Жив життям села, любив, бажав бачити його квітучим, а жителів  щасливими. В планах було: закласти сквер з альтанкою, ялинками та туями в центрі села, поповнити місцеве озеро мальком риби, завершити роботи по ремонту під'їздної дороги  з с. Козероги, продовжити роботи по благоустрою кладовищ та добудувати «новий» шлях від Жеведі до Гончарівського.

Сумуємо всі з болем  і висловлюємо співчуття рідним і близьким Сергія Михайловича.

Пам'ять про нього будемо берегти в своїх душах і серцях.