A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гончарівська територіальна громада
Чернігівська область, Чернігівський район

Оголошення про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в смт. Гончарівське

Дата: 10.04.2019 14:53
Кількість переглядів: 54

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Гончарівської селищної ради, вул. Танкістів, б.11, смт. Гончарівське, Чернігівський р-н., Чернігівська обл., 15558.
Прізвище, посада та номер  телефону особи, уповноваженої здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Качаненко Олександр Григорович - секретар конкурсної комісії, спеціаліст І категорії відділу архітектури, земельних відносин та ЖКГ, т. 063-3668525. 

Критеріями оцінки конкурсних пропозицій є:

 • ціна послуги, що включає відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 м кв. загальної площі житлових та  нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку;
 • рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою;
 • наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);
 • фінансова спроможність учасника конкурсу;
 • наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання:

Для участі у конкурсі його учасники подають заяву, у якій зазначають:

 • фізичні особи – підприємці – прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта);
 • юридичні особи – повне найменування, ідентифікаційний код за Єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР). 

Конкурсна пропозиція включає оригінали або належним чином завірені копії наступних документів:

 • розрахунок ціни на кожний багатоквартирний будинок, що входить до об’єкта конкурсу(побудиковий розрахунок). Ціна на послугу включає відповідно до статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» витрати на утримання багатоквартирного будинку, прибудинкової території, поточний ремонт спільного майна багатоквартирного будинку, винагороду управителю з розрахунку на 1 м кв. загальної площі житлових та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку:
 • довідка довільної форми, що містить інформацію про рівень забезпеченості учасника матеріально-технічною базою;
 • довідка довільної форми, що містить інформацію про наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід (з урахуванням договорів щодо залучення співвиконавців);
 • довідка довільної форми про наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства;
 • статут чи інший установчий документ учасника конкурсу;
 • документи, що підтверджують повноваження керівника чи іншої уповноваженої особи учасника конкурсу;
 • довідка, видана структурним підрозділом Державної фіскальної служби за основним місцем обліку платника податків про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів, що є дійсною на час подання пропозиції;
 • фінансова звітність учасника конкурсу за останній звітний період;
 • довідка з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство,яка містить дані про відсутність порушеної стосовно учасника конкурсу процедури банкрутства, у вигляді копії електронного документу, завіреної підписом уповноваженої особи та печатки учасника (за наявності).

Учасники конкурсу мають право, крім передбачених конкурсною документацією, подавати у складі конкурсної пропозиції також інші документи, що підтверджують досвід роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства, рівень кваліфікації, знання та досвід персоналу (нагороди, дипломи, свідоцтва, сертифікати, рекомендації тощо).

Конкурсна пропозиція подається особисто або через уповноважену належним чином особу чи надсилається поштою організатору конкурсу у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та найменування (прізвище, ім’я, по батькові) учасника конкурсу, дата та час проведення конкурсу, контактні номери телефонів учасника конкурсу.

Конкурсна пропозиція пронумеровується, прошивається, підписується уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплюється печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок.

Конкурсні пропозиції, отримані після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу, які їх подали.

Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни (доповнення) до закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

Дата огляду об’єктів конкурсу та доступ до них:

Огляд об’єктів конкурсу та доступ до них буде проводитись з 08 квітня 2019 року по 19 квітня 2019 року з10.00 до 16.00 години. Інший час огляду об’єктів конкурсу погоджується з кожним учасником конкурсу індивідуально.

Учасники конкурсу, що бажають взяти участь в огляді об’єктів конкурсу, письмово повідомляють про це секретаря конкурсної комісії шляхом направлення повідомлення на офіційну електронну адресу Гончарівської селищної ради goncharivske_rada@ukr.net не пізніше ніж за два робочі дні до огляду.

Загальний обсяг заборгованості мешканців за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розрізі за кожним об’єктом конкурсу:

Номер і назва

об’єкта конкурсу

Сума заборгованості

станом на 01.03.2019 року,  грн.

1. Об’єкт конкурсу

«Група із 27 будинків»

503 387, 10

Невиконані зобов’язання щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у разі перерви в їх наданні, ненадання або надання не в повному обсязі, у розрізі за кожним об’єктом конкурсу:

Номер і назва

об’єкта конкурсу

Інформація про невиконані зобов’язання щодо надання послуг з утримання будинків і споруд  та прибудинкових територій станом на 01.03.2018 року, по яких буде проведено перерахунок, грн.

1. Об’єкт конкурсу

«Група із 27 будинків»

0

Для отримання конкурсної документації просимо звертатися до Гончарівської селищної ради (вул. Танкістів, б.11, смт. Гончарівське, 15558 , тел. 063-3668525).

Конкурсна документація надається особисто або надсилається поштою протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь