Чорнобиль — нестерпний біль нашого народу

Дата: 26.04.2019 22:27

..Вже лелека не в'є там гніздечко,
 Не лунає там пісня і сміх,
 Наче сироти, стали містечка
 Без людей нерозумних своїх.

Чорнобиль — нестерпний біль нашого народу, знак планетарної біди, що не знає ні відстані, ні кордонів, що не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров'я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції є наймасштабнішою техногенною катастрофою в історії людства. Пройшло 33 роки з того моменту, як у нерівний бій з ядерною стихією вступили чоловіки й жінки, чий подвиг назавжди увійшов до літопису мужності  та патріотизму українського народу. А дзвони Чорнобиля б'ють на сполох, попереджуючи про загрозу неконтрольованого атому.

На виховання патріотичних почуттів у підростаючого покоління, яке має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв, була спрямована година спілкування, проведена бібліотекарем Гончарівської гімназії Ольгою Пасікою.

Учні старших класів переглянули фільм “Чорнобиль. За секунди  до катастрофи”. Усі присутні вшанували пам’ять жертв аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання.