Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Безпека в житті – життя у безпеці» є щорічним і проводиться з метою формування у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, патріотичного виховання та привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення, а також виявлення талановитих, обдарованих дітей і сприяння подальшому розвитку та підтримки юних талантів.

Відповідно до Положення про проведення Конкурсу, організованого навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Чернігівської області разом із управлінням ДСНС у Чернігівській області, у відділі освіти Гончарівської селищної ради було проведено ІІ етап (ОТГ) Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці».

У Конкурсі взяли участь 32 учні Гончарівської гімназії та Смолинської ЗОШ І-ІІ ст.

За рішенням журі конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека у житті – життя у безпеці» визначені переможці в таких номінаціях:

Мистецький напрямок «Рукоділля»

Молодша вікова група 6 – 10 років:

1 місце – колективна робота учнів 2-4 класів Смолинської ЗОШ І-ІІ ст. «SOS»;

2 місце – колективна робота учнів 2-4 класів Смолинської ЗОШ І-ІІ ст. «Довкілля, в якому ми маємо жити»;

3 місце – колективна робота учнів 2-4 класів Смолинської ЗОШ І-ІІ ст. «Легко запалити – важко загасити».

Мистецький напрямок «Малюнок»

Середня вікова група 11 – 14 років:

1 місце – Мойсієнко Надія, учениця 5-Б класу Гончарівської гімназії.

Мистецький напрямок «Плакат»

Середня вікова група 11 – 14 років:

1 місце – Каранда Аліна, учениця 9 класу Смолинської ЗОШ І-ІІ ст.

Роботи переможців направлено до Організаційного комітету для участі в обласному етапі Конкурсу.

Вітаємо переможців і бажаємо їм творчих успіхів у майбутньому!

За інформацією відділу освіти