Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни, жителі  та гості Гончарівської громади!

8–9 травня ми  традиційно вшановуємо  День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Усе більше віддаляються від нас грізні роки Великої Вітчизняної війни, однієї з найжорстокіших у світі. Але час не владний над ними, їх не стерти ні з пам'яті народної, ні з скрижалей історії.

Гірку чашу болю і страждань сповна довелося випити нашому народові. Великою ціною дісталась нам Перемога: Україна втратила за роки війни понад сім мільйонів своїх синів і дочок.

Учасники Великої Вітчизняної війни, які виявили небачену стійкість і мужність, щоб існувала наша держава і нові покоління її громадян, - і сьогодні серед нас. Та, на жаль, з кожним роком їх – живих сторінок історії залишається все менше
 і ми маємо віддавати більшу повагу і любов нашим дорогим ветеранам.

Увага і чуйність – це те найменше, що ми можемо і повинні робити для них!

Найщиріші побажання добра і благополуччя  для всіх в цей пам’ятний для нас день!

Здоров’я міцного, оптимізму і  немеркнучої віри в завтрашній день, миру для нашої  України сонячних ранків і щастя для кожної родини!

А   9 Травня, щоб ще довго  було для ветеранів  світлим  особистим святом!

З Днем Перемоги !

З повагою

Гончарівський селищний голова                                                                                                 Віталій Рудник