В Гончарівській територіальній громаді відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2019 19:20

В Гончарівській територіальній громаді відбулися урочистості  з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Сьогодні – 9 травня. Це наш День Подяки. Подяки за те, що нелюдська ідеологія нацизму назавжди пішла у минуле. Подяки тим, хто боровся з нацизмом – і переміг. І сьогодні просто вдячні усім – за можливість народитися й жити.  Сьогодні пам'ятаємо та вклоняємося подвигу, героїзму наших рідних у часи Другої світової війни.
       В с. Жеведь відбулися  мітинг та панахида за загиблими, де всі присутні  поклали квіти до Обеліску, низько вклонилися та хвилиною мовчання вшанували пам'ять про полеглих. Урочистості супроводжував музичний оркестр Першої окремої танкової Сіверської бригади, який виконав гімн України та марші пам’яті по загиблим воїнам. Війна торкнулася кожної української сім'ї і внесок українців у перемогу – величезний.

Пам'ятаємо тих, хто загинув і шануємо живих!
                                       9 травня – залишиться в нашій пам’яті назавжди.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)