9 травня за ініціативи відділу культури, сімї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради  в 20 ГБО  пройшли спортивні сімейні змагання «Мама, тато і  я – спортивна сім’я», присвячені Дня Перемоги та Дню Сім’ї. Рух – це життя, тому займатися спортом так важливо. Родинні змагання – це можливість зробитися щось всією родиною. Такі заходи допомагають залучити дітей та батьків до спорту, сприяють розвитку спортивного духу сім’ї, а також зміцнюють зв’язки між батьками та дітьми.

В заході взяли участь команди шести дружніх родин: сім’я Петренко, Окусок, Ященко, Іванови, збірна Шаркови – Лисиченко та Курило. Учасників змагання  привітали запальними танцями талановиті дівчатка з Гончарівської школи мистецт, художній керівник – Овчар Вікторія. Змагання проводились у вигляді спортивних естафет між командами. Протягом  всього часу панувала весела, дружня атмосфера, хоча всі завзято боролися за перемогу.

За підсумками результатів I місце виборола сім’я Окусок, II місце – сім’я Петренко, III місце - сім’я Іванових. Почесними медалями призерів мали честь нагородити учасники Обласних змагань «Мамо, тато, я – спортивна сім’я»  сім’я Смирнових. Начальник відділу культури, сім’я, молоді та спорту Гончарівської селищної ради Тетяна Якубець разом з директором ДЮСШ «Олімпієць» Олегом Канавою вручили всім учасникам змагань цінні подарунки та солодощі від Гончарівського селищного голови Віталія Рудника.

За інформацією відділу культури, сім’ї, молоді та спорту

Гончарівської селищної ради