Мама, тато і я – спортивна сім’я!

Дата: 11.05.2019 13:47

9 травня за ініціативи відділу культури, сімї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради  в 20 ГБО  пройшли спортивні сімейні змагання «Мама, тато і  я – спортивна сім’я», присвячені Дня Перемоги та Дню Сім’ї. Рух – це життя, тому займатися спортом так важливо. Родинні змагання – це можливість зробитися щось всією родиною. Такі заходи допомагають залучити дітей та батьків до спорту, сприяють розвитку спортивного духу сім’ї, а також зміцнюють зв’язки між батьками та дітьми.

В заході взяли участь команди шести дружніх родин: сім’я Петренко, Окусок, Ященко, Іванови, збірна Шаркови – Лисиченко та Курило. Учасників змагання  привітали запальними танцями талановиті дівчатка з Гончарівської школи мистецт, художній керівник – Овчар Вікторія. Змагання проводились у вигляді спортивних естафет між командами. Протягом  всього часу панувала весела, дружня атмосфера, хоча всі завзято боролися за перемогу.

За підсумками результатів I місце виборола сім’я Окусок, II місце – сім’я Петренко, III місце - сім’я Іванових. Почесними медалями призерів мали честь нагородити учасники Обласних змагань «Мамо, тато, я – спортивна сім’я»  сім’я Смирнових. Начальник відділу культури, сім’я, молоді та спорту Гончарівської селищної ради Тетяна Якубець разом з директором ДЮСШ «Олімпієць» Олегом Канавою вручили всім учасникам змагань цінні подарунки та солодощі від Гончарівського селищного голови Віталія Рудника.

За інформацією відділу культури, сім’ї, молоді та спорту

Гончарівської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)