ДЕНЬ ВИШИВАНКИ В ГОНЧАРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 16.05.2019 16:10

Щорічно, у третій четвер травня, українці відзначають День вишиванки – свято, яке покликане популяризувати українську культуру, відродити національні традиції, виховати любов та бережливе ставлення до спадщини українського народу, зберегти вишиванки як унікальний феномен культурного надбання українського народу. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В цей день українців закликають змінити або доповнити звичайний одяг українською національною вишиванкою.

Гончарівська громада підтримала традицію. До організованого флешмобу «Фото у вишиванці» долучилися працівники Гончарівської селищної ради, всі заклади освіти,  культури та 20 Гарнізонний Будинок Офіцерів.

Зі святом, з Днем вишиванки! Нехай Ваше життя буде барвистим, як цей чудовий день! Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!

Цінуймо традиції!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)