Пришкільні табори урочисто відкрито

Дата: 29.05.2019 11:23

У вівіторок, 28 травня, відбулося урочисте відкриття пришкільних таборів Гончарівської ОТГ «Соняшник» та «Лелечата». Саме тут вихованці закладів зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та помандрувати видатними місцями рідного краю.

Цьогоріч  директорами таборів Світланою Бортник та Оленою Діденко організовано цікаве, змістовне дозвілля для 231 вихованця пришкільних таборів упродовж двох тижнів. Кожен день буде наповнений новими враженнями, знайомствами, приємними моментами спілкування, зустрічами із прекрасним, захоплюючими конкурсами, змаганнями, екскурсіями, табірними іграми. Адже найголовніше – це гарно відпочити, набратися сил та з гарним настроєм і приємними враженнями зустріти перші дні літніх канікул.

Гончарівської селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)