Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (законопроект №10359). Законом доповнено ста

Дата: 11.06.2019 16:01

За 5 місяців поточного року до органів ДФС Чернігівської області надійшло майже 61 тис звернень від платників для отримання адміністративних, консультативних та  інформаційних послуг.

Із загальної кількості адміністративних послуг –  87,5 відсотка (53,2 тис) надано через Центри обслуговування платників, які діють у податкових інспекціях області.

Для зручності та на допомогу платникам податків на головній сторінці субсайту Територіальних органів ДФС у Чернігівській області у розділі «Діяльність» існує рубрика «Адміністративні послуги». У даній рубриці розміщено інформацію про адміністративні послуги, які надаються Головним управлінням ДФС у Чернігівській області та Чернігівською митницею ДФС, а саме: типові інформаційні картки на кожну послугу, зразки заповнення заяв, графіки роботи, схеми проїзду тощо. Інформація систематично оновлюється.

Документи, необхідні для отримання адміністративної послуги, можна подати через Центри обслуговування платників державних податкових інспекцій.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області