У Чернігові відбулися відбірні змагання VІІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві

Дата: 25.06.2019 17:15

З метою залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній  реабілітації 20 червня на спортивній базі олімпійської підготовки з біатлону та лижного спорту у місті Чернігові відбулися відбірні змагання VІІ Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу». В обласних відбірних змаганнях з шести видів спорту взяли участь 121 особа з Чернігівської області.

Було розіграно 51 комплект нагород, зокрема отримали нагороди:

- армспорт: до 90 кг – Колпаков Андрій (м. Чернігів);

- бомбаскетХристюк Надія(м. Чернігів), Ткаченко Микола (м. Чернігів);

- дартсМарукова Людмила (м. Чернігів),

Атмосфера змагань була напрочуд дружньою, товариською, сповненою жартів і усмішок.

Переможці обласних відбірних змагань візьмуть участь у фінальних змаганнях VІІ Всеукраїнській спартакіади «Сила духу» у вересні 2019 року в місті Ужгород.

Чернігівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області