Щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення

Дата: 04.07.2019 11:19

Днями в Гончарівській ОТГ пройшло щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення, головною метою якого є визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості, популяризація здорового способу життя. Захід був проведений згідно Постанови Кабінету міністрів "Про затвердження порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України" від 09.12.15 р. № 1045, Наказу Міністерства молоді та спорту "Про затвердження тестів і нормативів для осіб, щорічне оцінювання фізичної підготовленості яких проводиться на добровільних засадах" від 04.10.18. р. № 4607, Розпорядження Гончарівського селищного голови "Про організацію та проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Гончарівської ОТГ" від 05.06.19 р. № 52. Результати учасників оцінював суддівський склад: вчителі фізичної культури Гончарівської гімназії - Бешанова Ольга та Беда Володимир; директор ДЮСШ "Олімпієць" Гончарівської селищної ради - Канава Олег. У заході взяли участь мешканці громади віком від 21 до 53 років. Всіх зібравшихся об'єднав інтерес та можливість перевірити свою фізичну силу та витривалість. Учасникам необхідно було здати нормативи та тести, а закінчився захід зкольоровим забігом на 2 км (для жінок) та 3 км (для чоловіків).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)