Гончарівська ОТГ поповниться громадами трьох сіл

Дата: 01.08.2019 09:49

До Гончарівської об’єднаної територіальної громади приєднуються ще три населені пункти – села Максим, Лебедівка та Соколівка Максимівської сільської ради Козелецького району.

Відповідне розпорядження   підписала виконувачка обов’язків голови Чернігівської ОДА Наталія Романова. Таким чином затверджено висновок про відповідність Конституції та законам України проектів рішень Гончарівської селищної ради Чернігівського району та Максимівської сільської ради Козелецького району Чернігівської області «Про добровільне приєднання територіальних громад».

Нагадаємо, після додаткових виборів, які відбулися 30 червня, до складу Гончарівської ОТГ уже ввійшла Слабинська сільська рада Чернігівського району.