Обласний фестиваль української пісні і танцю імені Григорія Верьовки

Дата: 16.09.2019 16:00

15 вересня 2019 року в смт. Березне Менського району Чернігівської області відбулося ІІІ Обласне свято української пісні і танцю імені Григорія Верьовки.

Метою проведення даного заходу є розвиток, популяризація та збереження автентичного фольклору, музично-хорової та хореографічної культури, підтримка та активізація аматорського руху, підвищення художнього руху та виконавської майстерності творчих колективів, посилення впливу традиційного народного мистецтва на духовне та естетичне виховання населення.

Жіночий вокальний ансамбль «Жеведянка» с. Жеведь душевно та професійно представив Гончарівську ОТГ на даному заході.

Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради висловлює велику подяку Гончарівському селищному голові                 Віталію Руднику та директору ТОВ «ЗЕРНО-ЗЛАТО» Андрію Ткаченку за підтримку в організації поїздки.