14 жовтня - День Захисника України

Дата: 10.10.2019 11:14

14 жовтня в Україні відзначають три важливих свята: Покрови Пресвятої Богородиці, День Захисника України та День козацтва.

Воїни І окремої танкової Сіверської бригади сьогодні перебувають в зоні ООС. Серед них батьки, рідні, близькі, знайомі, друзі жителів селища Гончарівського. Щоб створити захисникам гарний настрій з нагоди прийдешніх свят, учні та педагогічний колектив КНЗ Гончарівська гімназія підготували  вітальні листівки, малюнки, зібрали солодощі для наших воїнів на Сході.

Ми знаємо, що військові дуже цінують малюнки і листівки від школярів зі щирими привітаннями.

Хай тепло дитячих сердець зігріває їх далеко від рідного дому!