З Днем захисника України!

Дата: 11.10.2019 17:24

Шановні наші захисники!

Вітаю  Вас із Днем захисника України!

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх  нас!

3 цієї нагоди вітаю  усіх, хто носить високе звання захисника України та бажаю  успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлю сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям військових  і  зичу  міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!  Нехай панує мир  в ваших серцях, сім’ях і в Україні!

3 повагою

Гончарівський голова                                                                                                   Віталій Рудник