Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2017 16:34

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного за долю свого рідного краю.

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми і розвиток  Гончарівської громади.

Нехай розуміння і підтримка кожного завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Щиро бажаю  вам, щоб у всіх планах та починаннях вас супроводжували  яскравий успіх і творчі перемоги!

Нехай кожен новий день наповнюється світлом, радістю,  приємними подіями і  цікавими зустрічами!

Робота приносить  тільки задоволення,  щедрі  результати і нові звершення, щиру людську шану і авторитет.

Доброго здоров'я, щастя і добробуту вам і вашим  родинам, великих успіхів і здобутків у всіх справах, невичерпної наснаги та натхнення,

довгих років життя у міцному дружньому родинному

колі Гончарівської громади!