1933-й рік… найчорніший час в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю нашого народу. Невідома навіть точна цифра померлих. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Тож, з метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій, на виконання Плану заходів із вшанування в області у 2020 році пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні у закладах загальної середньої освіти Гончарівської селищної ради проведено ряд заходів щодо відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, а саме:

• виставка – реквієм «Скорботна свічка пам’яті святої»;
  • урок-набат «Голгофа народних страждань»;
  • інформаційні хвилинки «Голод 33-го – біль душі і память серця»;
  • перегляд відеофільмів до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр. «Такого ще земля не знала», «Голодний дух», «Найбільший злочин Кремля», «Зернята надiї»;
  • участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку»;
  • тематичні виставки в бібліотеках закладів загальної середньої освіти;
  • оформлення колажу «Памятаймо голодомор 1932-1933 рр.»;
  • історичні уроки «Голодомор мовою фактів», «Голодомор та його наслідки для українського суспільства», «Правові аспекти голодомору в Україні».

А 28 листопада учні рівно о 16:00 годині доєднаються  до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».

За інформацією

відділу освіти Гончарівської селищної ради