З нагоди новорічно-різдвяних свят Відділ культури, сім’ї, молоді та спорту оголошує конкурс «Напиши листа Святому Миколаю» для дітей Гончарівської об’єднаної територіальної громади.

Ми досі віримо у магію цього свята, в силу хороших справ та вчинків. Тому приготували подарунки до Дня Святого Миколая для учасників конкурсу.

Всі умови конкурсу прописані в  Положенні.

Не зволікайте, швиденько хапайте ручку, фарби, олівці та пишіть нам. Святий Миколай щедрий до всіх, хто був слухняними цілий рік та творив добро!!!

про Конкурс «Напиши листа Святому Миколаю»

Загальні положення

1.1.Положення визначає порядок та умови проведення конкурсу «Напиши листа Святому Миколаю» (далі – Конкурс).

1.2.Організатор Конкурсу: відділ культури, сімї, молоді та спорту Гончарівської селищної ради.

1.3. Тема листа: « Мої добрі справи, які я зробив протягом 2020 року. Яким я бачу 2021рік. Щоб я хотів отримати під ялинку у 2020 році. Мої новорічні побажання рідним та друзям.»

Мета конкурсу

2.1. Сприяння розвиткові у підростаючого покоління навичок до творчості, уміння писати листи, влучно й дохідливо висловлювати свої думки;

2.2. Залучення користувачів до заходів, спрямованих на формування патріотизму, прищеплення любові та поваги до українських традицій.

Умови конкурсу

3.1. До участі у Конкурсі запрошуються всі охочі. Вікова категорія учасників необмежена.

3.2.  Лист  пишеться учасником особисто. Забороняється використання матеріалу з інтернету.

3.3.   При оформленні листа застосовується творчий підхід.

3.5.   Кожен учасник конкурсу може прислати лише один лист.

3.6.   Лист надсилається у конверті, виготовленого власноруч з творчим задумом.

3.7. В листі обовязково вкажіть ваш вік, ПІБ, клас, заклад,  в якому навчаєтеся.

3.8. Листи надсилаються на адресу: сел. Гончарівське, вул. Танкістів 54А (ліве крило ДНЗ «Лісова казка», відділ культури, сім’ї,  молоді та спорту)

Порядок організації та проведення Конкурсу

4.1. Для оцінювання конкурсантів й підбиття підсумків створюється журі з числа працівників культури.

4.2.  Оцінка конкурсного твору здійснюється за такими критеріями:

• оригінальність творчого задуму листа;
  • щирість;
  • грамотність;
  • творчий підхід в оформленні конверта.

4.3.   За кожним критерієм конкурсний твір оцінюється журі за 5-бальною шкалою.

4.4.  Оцінювання конкурсних творів учасників здійснюється шляхом підрахунку балів всіх членів журі.

4.5.   Прийом листів здійснюється до 14 грудня 2020 року включно.

Заохочення переможців

5.1.  Всі учасники будуть нагороджені заохочувальними поданками.

5.2.  Учасники кращих робіт отримають цінні подарунки.

5.3.  Переможців  буде оголошено 19 грудня 2020р. під час онлайн-привітання Святого Миколая Гончарівської громади на офіційній сторінці відділу культури, сім’ї, молоді та спорту Гончаріської селищної ради.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 09874098487