12 травня 2021 року згідно річного плану відділу культури, сім’ї, молоді та спорту було проведено робочу нараду для працівників закладів культури та бібліотечних установ Гончарівської селищної ради. Начальником відділу Тетяною Якубець було акцентовано увагу на питаннях:
     1.Підведення підсумків роботи закладів культури та бібліотечних установ за І квартал 2021 року.
    2.Про поповнення матеріально-технічної бази закладів протягом 2021 року.
      3.Про тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час роботи закладів та проведення культурно – мистецьких заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19).
       4.Про атестацію викладачів КПНЗ «Гончарівська школа мистецтв».
       5.Про національно-патріотичне спрямування роботи у підзвітних закладах.
      6.Методичні рекомендації щодо організації дозвіллєвої роботи з дітьми в канікулярний час в закладах культури та бібліотечних установах.
       7.Організація запланованих культурно-масових заходів на ІІ квартал 2021 року.
   Спеціаліст відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства Гончарівської селищної ради Олександр Качаненко провів для присутніх працівників закладів культури та бібліотечних установ повторні інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки.

За інформацією
відділу культури, сім’ї, молоді та спорту
Гончарівської селищної ради