Мамо– квітко, ти моя кохана!

Дата: 12.03.2018 17:21

07.03.2018 року в  Жеведській ЗОШ І ст. Гончарівської селищної ради вчителька Качаненко Юлія Олександрівна разом з учнями 1-4 класів  підготували святковий  концерт  «Мамо –квітко, ти моя кохана!», на яке з радістю запросили своїх близьких, родичів і просто знайомих.

Учні вітали своїх  найрідніших, наймиліших мам, бабусь, сестричок  із чудовим весняним жіночим святом 8 Березня словами-вітаннями, віршами, піснями, частівками, цікавими сценками і власноруч зробленими листівками, квітами і малюнками.

Усіх присутніх із святом привітала начальник  відділу освіти Гончарівської селищної ради Примак Валентина Михайлівна,  побажала усім миру, злагоди, любові і  радості, достатку родинам і Україні!  Святковий концерт порадував усіх  глядачів, зарядив позитивною енергією, наділив всі жіночі обличчя радісною і щасливою посмішкою.

За інформацією відділу освіти