Виконавчий комітет Гончарівської селищної ради  оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

• Начальник відділу, головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансово-економічної роботи;
  • Начальник відділу культури, сім’ї, молоді та спорту;
  • Спеціаліст І категорії відділу культури, сім’ї, молоді та спорту;
  • Спеціаліст І категорії відділу архітектури, земельних відносин та житлово-комунального господарства;

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта вища,  стаж роботи за фахом не менше 3 років, досвід  роботи в органах місцевого самоврядування бажаний, вільне володіння державною мовою, знання законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Бюджетного кодексу», «Податкового кодексу», «Житлового кодексу», Закон України «Про культуру» та інших законів за спеціальністю, навики роботи на персональному комп’ютері в режимі користувача.

За детальнішою інформацією звертатись до Гончарівської селищної ради за адресою: смт. Гончарівське, вул.Танкістів, 11, тел. 0989880598.