Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства!

Дата: 18.03.2018 20:46

Шановні працівники комунального підприємства «Гончарівське», КЕВ м. Чернігів, ПАТ " Облтеплокомуненерго" !

Вітаю вас із Днем працівників житлово–комунального господарства та побутового обслуговування населення!

В цей день професійного свята  дякую  усім вам за терпіння, працю, старання в роботі, відповідальне ставлення до справи, які служать основою гарного настрою людей, гарантією соціальної стабільності та громадського спокою в селищі. Спасибі за ваш значний внесок у підтримання стабільності  в забезпеченні життєдіяльності  Гончарівського, за вміння знаходити альтернативні шляхи і способи вирішення існуючих завдань.

Щастя вам, здоров’я, благополуччя, успіхів у всіх гарних і добрих починаннях. Бажаю оптимізму, відчуття задоволення, бадьорості духу, достатку у ваших родинах і хай слова вдячності від людей, щоденно зігрівають вашу душу.

З повагою та найкращими побажаннями,

Гончарівський селищний голова                                                                       Віталій Рудник