Новорічний потяг

Дата: 28.12.2017 21:16

Святковий новорічний  потяг з казковими героями, який спорядив на День Святого Миколая  народний депутат України Максим Микитась завітав  до Гончарівської об’єднаної територіальної громади. Школярі зібралися  біля новорічної ялинки на казкову феєрію. В святково-зимовій атмосфері діти розповідали свої потаємні бажання  Діду Морозу, читали вірші, веселилися, кружляли в хороводах, раділи отриманим подарункам.  Вдячні батьки та малеча селища за увагу народного депутата, за подаровані добрі справи.

Розваги придали святкового колориту передноворічним дням, залишивши  задоволення та піднесений настрій на довгоочікувані  зимові канікули, які всім  обіцяють бути активними, солодкими та цікавими.
А святковий потяг помчав далі дорогами Чернігівщини туди, де діти чекають приємних несподіванок.