Фото без опису 18 січня 2018 року відповідно до ст..8, п.6 ст.42 та пп.11, п.3 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  відбулися загальні збори представників громадян Гончарівської територіальної громади.

В зборах взяли активну участь керівники підприємств та установ селища, виконавчий комітет та депутати селищної ради.

На порядок денний винесені  основні питання забезпечення життєдіяльності територіальної громади:

Звіт селищного голови про роботу у 2017 році та перспективний план розвитку громади на 2018 рік.

Звіт дільничного інспектора про роботу у 2017 році.

Про попередження виникнення надзвичайних ситуацій.

Про   затвердження   добровільного самооподаткування  та  встановлення  видів та розмірів зборів на засадах самооподаткування в 2018 році.

У підсумках організаційно-масової роботи станом на 01.01.2018 року  селищний голова зазначив: в  смт. Гончарівське  проживає 3340 жителів, з них дітей до 18 років – 650,пенсіонерів – 680, ліквідаторів  наслідків аварії на ЧАЕС – 67, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС І категорії  – 59, учасників бойових дій – 450. За останній рік спостерігається значний демографічний спад населення: протягом 2017 року народилося -15 дітей, а померло - 47 осіб.

До виконкому селищної ради надійшло 273  письмових звернень (250  заяв щодо надання матеріальної допомоги).

В переважній більшості громадяни порушують питання пов’язані зі станом комунікацій, станом  житлово-комунального господарства, роботою КП «Гончарівське».

У ПІДСУМКАХ ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ТА ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ  ГРОМАДИ У 2017Р. відмічено проведені основні заходи:

1.За кошти власних надходжень придбано шкільний автобус.

2.Продовжено роботи по ремонту приміщень гуртожитку «Десна».

3.Проведено ремонт покрівель будинку 86 корпус 1 та  будинку 84 корпус 1.

4.Встановлено 10 під’їзних дверей.

5.Спільно з КЕВ м. Чернігів забезпечено роботу вуличного освітлення.

6.Покращено матеріально-технічну базу селищної ради: тракторний причіп, фронтальний навантажувач, дві бензопили,                   дві мотокоси.

Успішно проводилася робота по виконанню цільових програм:

• благоустрою Гончарівської територіальної громади на 2017р.
  • програма надання адресної одноразової грошової допомоги на 2014-2017роки;
  • програма по ремонту дорожнього покриття.

Постійною була  робота селищної ради у питанні наповнюваності бюджету. Так, за підсумками року загальний фонд - при  плані  28.9 млн грн.дохідної  частини - виконано на  31,2 млн. грн.  ( 105,97 %).

За підсумками роботи у соціально-культурній сфері відмічено основні заходи:

в гімназії проведений поточний ремонт 2 приміщень до початку навчального року;

-здійснено поточний ремонт приміщення їдальні ( перша черга), замінено стовідсотково вентиляційну систему;

-закуплено технологічне обладнання (мийки, стелажі, столи, холодильник);

- встановлено вхідні металеві двері;

- в чотирьох  класах зроблена підвісна стеля,

- проведено замінену сантехніки в класах;

-встановлені двері в навчальні класи;

-проведено ремонт санвузла;

-закуплено чотири  комплекти меблів (парти, стільці, дошки, стінки),три мультимедійні дошки, проектори, плазми (5),ноутбуки(5), спортивний інвентар, зброю для військової підготовки, дитячі костюми, газонокосілку, спецодяг для тех. працівників, здійснено виписку профільних періодичних видань.

Селищна рада відзначала  кращих учнів гімназії (на навчальний рік визначено три стипендії – по 100 грн.).

Покращено матеріально-технічну  базу дошкільного навчального закладу «Лісова казка». Придбано посуд, спортивний інвентар, дві морозильні камери, електроплиту, пральну машину, дві праски, пилосос, постільну білизну, спецодяг для працівників. Відремонтовано 2 майданчики  для перебування дітей під час прогулянок на свіжому повітрі.

В амбулаторії  ЗПСМ встановлено 10 енергозберігаючих вікон, 2 вхідних дверей, завершуеться ремонт підлоги, придбано електрокардіограф, УВЧ апарат, комп’ютерну техніку.

Відбулося підключення установ селища до мережі інтернет.

Відповідно до рішення селищної ради від 15.11.2017 року, створено територіальний  центр, де працює 5 працівників, які  обслуговують 45 громадян.

Протягом 2017 року надавалась допомога військовій частині: перераховано 165 тис.грн. на будівельні матеріали, надано 100 тис.грн на матеріальне  заохочення військовослужбовців;  придбано мультимедійний проектор, куплено 5 бензопил, 30 листів шиферу, 2 бензогенератори, утеплювач, пиломатеріали.

На зборах піднімалися проблемні питання:

• перевезення пільгових категорій громадян.

На даний час відпрацьовується механізм  по перевезенню  пільгових категорій , на що  передбачено бюджетом 100 тис. грн.

• стан  магістральних та внутрішньобудинкових комунікацій (тепло-постачання, водопостачання, водовідведення), стан покрівель;
  • якість надання житлово-комунальних послуг;
  • несанкціонована, хаотична забудова по лісовому масиву та стихійні сміттєзвалища біля господарських будівель.

СЕЛИЩНИМ ГОЛОВОЮ ВИЗНАЧЕНІ ПРІОРИТЕТНІ ЗАВДАННЯ  ЕКОНОМІЧНО-СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ГОНЧАРІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2018 РІК.

Рішенням зборів    затверджено суму    добровільного самооподаткування  в розмірі 50 гривень.

За підсумками роботи 2017 року вручені грамоти Гончарівської селищної ради  найбільшим платникам податків, відмічено роботу керівників установ і організацій смт.Гончарівське за плідну і успішну співпрацю.

Робота Гончарівського селищного голови оцінена  на оцінку «добре».