Мрія – це стан коли ти щасливий!

Дата: 18.01.2018 21:54

18 січня 2018 р. 25 учнів Гончарівської гімназії відвідали Чернігівський драматичний театр ім. Т.Шевченка, де переглянули виставу ,, Наташа. Хроніка мрії''.

Це сучасний, надзвичайно пронизливий спектакль про одвічне прагнення людини справжньої любові. Це прем'єра театру, що проходить в сучасному форматі: після вистави учні взяли участь в обговоренні разом з акторами й режисером щодо актуальності теми. Вистава дуже вразила дітей , бо познайомила з долею двох Наташ: однієї із заможної родини, іншої з сиротинця.

Монологи дівчат занурили кожного  глядача в бурхливе життя підростаючого покоління. Дві юні дівчини. Два світи. Вони такі різні ці дві Наташі, але такі схожі у своїй зрозумілій дівочій мрії про велике і справжнє Кохання. Дві дівочі розповіді про зустріч зі своїм першим коханням. Як і в житті, в цих історіях все поруч – сміх і сум, ніжність і жорстокість, юнацький максималізм і сумніви…