Фінальний турнір з міні-футболу серед ветеранів

Дата: 30.12.2017 23:47

30 грудня 2017 року спортивний зал  гарнізонного будинку  офіцерів селища Гончарівське урочисто зустрічав ветеранів футболу.

Пройшов завершальний фінальний турнір 2017 року з міні-футболу серед ветеранських команд. В змаганні прийняли участь чотири команди: «СКА» смт. Гончарівське, «СКА»  м. Чернігів, «Ветеран» м. Чернігів, «Колос» Чернігівський р-н. Організатором турніру виступив  голова  чернігівського  районного ФСТ " Колос "  Ігор Канашевич.

Турнір викликав великий інтерес серед вболівальників, було багато гострих моментів та цікавих ситуацій, в склад команд входили спортсмени віком від 35 років.

У напруженій боротьбі, за різницею забитих та пропущених голів, нагорода дісталася господарям змагань – команді “СКА” Гончарівське.