Об’єднання для майбутнього

Дата: 22.02.2018 23:58

22 лютого 2018 року Гончарівський селищний голова  Віталій Рудник взяв участь в роботі загальних зборів представників громадян Максимівської сільської ради (с.Максим  Козелецького району).

В ході зборів розглядалось важливе питання щодо приєднання в перспективі населених пунктів Максимівської сільської ради до Гончарівської об’єднаної територіальної громади. В своєму виступі Віталій Рудник наголосив, що новий закон значно спрощує процедуру доєднання до вже діючої об’єднаної громади. Ним передбачається, що голову ОТГ в ході приєднання не переобирають, вибори депутатів проводяться не в усій об’єднаній громаді, а лише на приєднаній території. Приєднана громада стає старостинським округом в ОТГ. При цьому, голова приєднаної громади гарантовано отримує повноваження старости і стає членом виконкому ОТГ. В раді об'єднаної громади гарантовано будуть представлені інтереси усіх мешканців новоствореної громади.