Звітує Гончарівська школа мистецтв

В кінці травня в школі мистецтв традиційно відбуваються іспити випускників, творчі звіти учнів та викладачів школи.  Цього року свідоцтво про початкову мистецьку освіту отримали: Гармата Софія, Кужель Марія, Стороженко Надія,  Поплавська Анна, Ткаченко Павло,  Халіман Оксана,  Пилипюк Артем.  Батькам та гостям на святі випускники подарували чудові виступи.

09:56 30.05.2019

Пришкільні табори урочисто відкрито

У вівіторок, 28 травня, відбулося урочисте відкриття пришкільних таборів Гончарівської ОТГ «Соняшник» та «Лелечата». Саме тут вихованці закладів зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати та помандрувати видатними місцями рідного краю.

11:23 29.05.2019

Свято Останнього дзвоника в Гончарівській громаді

Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас.

18:06 24.05.2019