Майстер-клас «Дивовижний світ писанки»

Весною приходить до нас одне з найвеличніших християнських свят — Великдень. До нього готуються заздалегідь. Готуються також до цього величного свята і у Гончарівській гімназії. Учитель початкових класів Ліана Приліпко  провела чудовий майстер-клас «Дивовижний світ писанки» для учнів початкових класів.

12:04 25.04.2019

Мистецтво об'єднує людей

Мистецтво об'єднує людей, дарує красу і радість. Цю радість подарували своїми чудовими роботами талановиті юні художниці  Гончарівської гімназії. У холі гімназії представили свої персональні виставки учениці 2-Б класу Маргарита Новик та Еліна Калініна за ініціативи учителя початкових класів та керівника гуртків «Сонечко» та «Журавлик» Ліани Приліпко.

17:00 22.04.2019

День космонавтики

12 квітня в Україні відзначають День космонавтики. І хоча космос – далекий і близький – завжди вабив людей, ми про нього й досі знаємо дуже мало.     З нагоди Дня космонавтики 11 квітня 2019 р. в Гончарівській гімназії відбулася інтелектуальна гра « Своя гра» серед учнів 7-8 класів.

16:48 12.04.2019