Новини партнерів

Чернігівська митниця ДФС: Про боротьбу з контрабандою та порушеннями митних правил

Протягом січня-серпня поточного року за фактами порушень митного законодавства Чернігівською митницею ДФС було заведено 855 справ про порушення митних правил (далі – ПМП), загальною вартістю предметів ПМП – понад 3,2 млн грн (за січень-серпень 2018 року – 1387 справ про ПМП на суму  близько 16 млн грн).

14:34 10.09.2019

За недотримання законодавства порушникам доведеться сплатити понад 2 мільйони гривень штрафних фінансових санкцій

На Чернігівщині 1715 суб’єктів  господарювання мають ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Загалом діючих ліцензій 4769, в тому числі: на алкогольні напої - 2750 , на тютюнові вироби - 2019.

14:32 10.09.2019

У серпні платники податків Чернігівщини сплатили до бюджетів близько 1 мільярда гривень податків

Бюджети усіх рівнів у серпні поточного року отримали від платників Чернігівської області 963,5 млн грн податків та зборів. У порівнянні до серпня минулого року коштів надійшло більше на 5,6 відс. або на 51,4 млн гривень.

09:59 06.09.2019

«Е-пенсія» — признач пенсію в «один дотик»

Віднедавна Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик»: заявник подає необхідні документи дистанційно в електронному вигляді, а після їх розгляду має відвідати сервісний центр, аби забрати пенсійне посвідчення. Тобто послуга «е-пенсія» передбачає лише одне відвідування органу ПФУ.

14:45 02.09.2019

Головне управління ДПС у Чернігівській області повідомляє про початок своєї роботи

Розпочато новий етап у податковій політиці. Вчора, 28.08.2019р. на Урядовому порталі оприлюднено розпорядження Уряду від 21 серпня 2019 р. №682-р про початок роботи Державної податкової служби України.

14:41 02.09.2019

Питання, від яких залежить майбутнє. Перевір себе…

З введенням поняття страхового стажу з 1 січня 2004 року стало не важливо, скільки людина фактично працювала — значення має протягом якого періоду і скільки сплачував роботодавець за неї до Пенсійного фонду. Про страховий стаж сьогодні розповідає заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду в області  Наталія Білозуб.

16:31 28.08.2019

Записи в трудовій книжці не є гарантією страхового стажу

Трудова книжка з 1 січня 2004 року  не підтверджує страховий стаж! Після цієї дати  свідченням страхового стажу є  тільки дані персоніфікованого обліку про те, що особа сплачувала страхові внески. Періоди, за які роботодавець не сплатив страхові внески , не зараховуються до страхового стажу працівника до повного погашення такого боргу.

14:15 27.08.2019