Працевлаштовано 2,5 тис. безробітних

Вже півтора року Україна живе в умовах повномасштабної військової агресії та воєнного стану. Війна кардинально змінила ринок праці. І якщо торік, відбулося стрімке скорочення кількості вакансій, то цього року спостерігається суттєве зменшення чисельності безробітних на обліку служби зайнятості.

До уваги громадян! Забезпечення житловими субсидіями найбільш вразливих верств населення змінюється

13 червня ц.р. Уряд України ухвалив постанову № 601, яка дає можливість в рамках експериментального проєкту максимально спростити процедуру звернення громадян за житловою  субсидією і забезпечити швидке прийняття рішення щодо її надання.

До уваги громадян!

З 03 липня 2023 року в робочі дні тижня змінюється режим роботи сервісних центрів Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області.