Не потрібно доводити, що освіта - найбільше благо для людини.

Без освіти люди і грубі, і бідні, і нещасні.

М. Г. Чернишевський

Відділ освіти (надалі - Відділ) є органом Гончарівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області, створений сесією  селищної ради, підзвітний і підконтрольний селищній раді, підпорядкований селищній раді, селищному голові,  а з питань здійснення делегованих повноважень підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

Предметом та метою Відділу є створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного громадянина через систему багатопрофільної, різнорівневої дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечення доступності, безоплатності та обов’язковості освіти для всіх, хто її потребує, формування якісного інформаційно-освітнього простору, надання населенню якісних послуг в сфері освіти шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм, через мережу комунальних підприємств, установ і закладів для задоволення потреб та інтересів територіальної громади.

Юридична адреса: 15558, Чернігівська область, Чернігівський  район, смт. Гончарівське,  вул. Танкістів, буд. 48А.

Телефон: 093 14 11 395

Електронна пошта: goncharivske-osvita@ukr.net

Начальник відділу освіти: Примак Валентина Михайлівна

Спеціаліст І категорії відділу освіти: Макаренко Інна Валентинівна

Розклад  роботи:

Понеділок – четвер: з 8-00 до 17-00

П’ятниця : з 8-00 до 16-00

Перерва : з 13-00 до 14-00

Вихідний: субота, неділя

Основні завдання відділу освіти Гончарівської селищної ради:

- здійснює реалізацію державної політики та політики селищної ради у сфері освіти;

- створює рівні та доступні умови для здобуття громадянами дошкільної,

повної загальної середньої та позашкільної освіти, забезпечує соціальний захист учасників навчально-виховного процесу;

- здійснює навчально-методичне керівництво, контроль за дотриманням стандартів освіти у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти;

- сприяє  вихованню підростаючого покоління в дусі національної свідомості, патріотизму, громадянської відповідальності;

- здійснює контроль за організацією матеріально-технічного забезпечення закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти;;

- забезпечує доступність освіти в усіх навчальних закладах для дітей з особливими освітніми потребами;

- сприяє професійному розвитку та підвищенню кваліфікації педагогічних працівників, що передбачає неперервне самовдосконалення шляхом навчання за програмами підвищення кваліфікації, стажування, участі у сертифікаційних програмах і тренінгах.

- проводить роботу, спрямовану на виявлення, підтримку і розвиток

обдарованих дітей, організацію проведення таких заходів, як олімпіади, змагання, конкурси, спартакіади, турніри, виставки, фестивалі творчості, конференції, форуми, інших заходів, спрямованих на підвищення культурно-освітнього та загального фізичного рівня дітей і молоді.