про комунальний дошкільний навчальний заклад «Лісова казка»

Гончарівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

Юридична адреса закладу освіти: смт. Гончарівське, вул. Танкістів, 54А, Чернігівський район, Чернігівська область, 15558

Власник закладу: Гончарівська селищна рада

Електронна адреса закладу (e-mail): lisovakazka123@gmail.com

Адреса сайту: https://sites.google.com/view/kdnz-lisovakazka/головна

Директор: прізвище, ім’я, по батькові: Солнцева Катерина Бертолонівна

Закінчила: Ужгородський державний університет, спеціальність: викладач математики,

має кваліфікаційну категорію_-_, на посаді з 1987 року.

Мобільний телефон директора: 063 617 26 64

Тип закладу: ясла-садок

Вид закладу: загального розвитку

Організація освітньої діяльності

Наявність ліцензії на провадження освітньої діяльності на рівні дошкільної освіти розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації від 28 травня 2019 року № 302.

У закладі функціонує 2 групи, в яких виховується 30 дітей.

За яким пріоритетним напрямком працює заклад – художньо-естетичний

Кількість діючих гуртків на базі ЗДО – 0.

Кількість груп з інклюзивним вихованням – 0.

Кількість вихованців з особливими освітніми потребами в групах з інклюзивним вихованням – 0.

Кількість асистентів вихователя  0.

Освітній процес забезпечують 10 педагогічних працівників. Вищу кваліфікаційну категорію мають 0 вихователів; першу кваліфікаційну категорію - _5_, другу кваліфікаційну категорію – _1_, спеціаліст – _1_.

Кількість обслуговуючого персоналу:_11_.

Матеріальна-технічна база

Рік побудови приміщення закладу: 1976 рік.

Заклад розташовано у пристосованому приміщенні.

Проєктна потужність закладу: 140 місць.

Загальна площа всіх приміщень: 918,1 кв2.

Опаленняцентралізоване.

Водогін – централізований, водовідведення – наявне, наявність внутрішніх санвузлів – наявні.

Заклад підключено до мережі «Інтернет» - 0, швидкість _-_ Мбіт/с, вид зв’язку _-_, провайдер _-_.

У наявності: ігрові майданчики.

Забезпечено умови доступності для осіб з особливими освітніми потребами -  (обладнано пандус, туалетні кабінки для осіб з особливими освітніми потребами, тощо).

Організація підвозу

Вихованці, які проживають за межею пішохідної доступності, забезпечено підвозом до ЗДО та додому – 0.

Вказати назву населеного пункту та кількість дітей, які підвозяться з цього пункту – 0.