Чернігівський район, Чернігівська область

Програма Благоустрою Гончарівської територіальної громади на 2017р.

ЗМІСТ

1. Паспорт Програми
  2. Загальна частина
  3. Мета Програми
  4. Основні завдання Програми
  5. Фінансове забезпечення Програми
  6. Очікувані результати виконання Програми
  7. Заходи Програми  благоустрою Гончарівської територіальної громади на 2017р.

1. ПАСПОРТ

Програми

благоустрою Гончарівської територіальної громади

на 2017р.

1.

Ініціатор розроблення програми

Гончарівська селищна рада Чернігівського району Чернігівської області

2.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Закон України «Про благоустрій населених пунктів»

3.

Розробник Програми

Гончарівська селищна рада Чернігівського району Чернігівської області

4.

Відповідальний виконавець Програми

Гончарівська селищна рада

5.

Учасники Програми

Гончарівська селищна рада КП «Гончарівське» Гончарівської селищної ради

6.

Термін реалізації Програми

2017  рік

7.

Перелік місцевих бюджетів, які беруть участь у виконанні Програм

Гончарівський селищний бюджет

8.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

750000 грн. 00 коп.

2.Загальна частина

Програма благоустрою Гончарівської територіальної громади на 2017р. (далі Програма) розробляється на підставі діючих нормативно-правових актів, що регулюють відносини у цій галузі ( Закон України «Про благоустрій населених пунктів»).

Останнім часом в громаді склалась тенденція до поступового приведення території у належний санітарний стан, особливо зон загального користування. У 2016 році проведено роботи по ліквідації  стихійних сміттєзвалищ, встановлено металеву огорожу в центрі селища, проведено поточний ремонт огорожі на кладовищі, наведено належний санітарний стан в зонах загального користування.

Селищна рада сприяє організації   участі   населення   у   виконанні  робіт  з благоустрою  шляхом проведення суботників та здійсненню громадського  контролю  за  дотриманням  правил благоустрою.

Поступово у свідомості громадян формується позиція щодо відповідального відношення до елементів благоустрою, поводження у зонах загального користування. Вищевказане дає змогу зробити висновок, що проведення в селищі   заходів по благоустрою повинно бути  постійним і необхідним, оскільки забезпечить для жителів  сприятливі умови для відпочинку, проведення вільного часу в належних санітарних умовах.

Поряд з цим потребують вирішення питання естетичного оформлення зон загального користування, облаштування їх засобами для збору сміття, ремонту існуючих малих архітектурних форм.

3. Мета Програми

Розроблення та здійснення ефективних і комплексних  заходів з  утримання  території  населеного  пункту у належному стані,  його санітарне очищення, збереження об'єктів загального користування, а   також  природних  ландшафтів,  інших  природних  комплексів  і об'єктів.

4. Основні завдання Програми

Приведення в належний санітарний стан

• малих архітектурних форм (альтанка, стела, лави для сидіння);
  • обладнання (елементи) дитячих, спортивних та інших майданчиків;
  •  зелених насаджень (у тому числі снігозахисні та протиерозійні) уздовж вулиць і доріг, в парках, скверах, на алеях, бульварах, в садах, інших об'єктах благоустрою загального користування, санітарно-захисних зонах, на прибудинкових територіях;
  • кладовища;
  • виготовлення та встановлення аншлагів;
  • формована обрізка та видалення аварійно – небезпечних дерев

5. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснюється  за рахунок коштів селищного бюджету (загальний фонд) передбачених селищним бюджетом на 2017рік, залишків коштів загального фонду, що станом на 01.01.2017р. та коштів з перевиконання доходної частини загального фонду селищного бюджету.

6. Виконавці Програми

Виконавцями Програми є Гончарівська селищна рада та КП «Гончарівське» Гончарівської селищної ради.

7. Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми дасть змогу провести ряд заходів для покращення благоустрою населеного пункту та підтримання території селища в належному санітарному стані.

8. Заходи програми

Назва заходу

Рік викон.

робіт

Виконавець

Вартість

грн.

Джерело фінансував-ня

1.

Придбання будівельних матеріалів (цемент, фарба, вапно, сатен – гіпс, цвяхи, оцинковане залізо)

100000грн.

2.

Придбання та встановлення бетонного паркану на кладовищі в с.Смолин (125 м.п.) в с.Козероги (75 м.п.)

75000грн.

3.

Прибирання зон загального користування

100000 грн.