Служба у справах дітей Гончарівської селищної ради

Служба у справах дітей Гончарівської селищної  ради Чернігівського району Чернігівської області (далі – Служба) є структурним підрозділом Гончарівської селищної  ради діє відповідно до Положення про Службу у справах дітей, затвердженого рішенням 39 сесії Гончарівської селищної  ради сьомого скликання від 30 серпня 2019 року, розробленого у відповідності до Закону України «Про органи і служби справах дітей та спеціальні установи для дітей», забезпечує виконання покладених на службу завдань на території Гончарівської громади.

Служба підпорядкована голові Гончарівської селищної  ради, а також підзвітна і підконтрольна виконавчому комітету та сесії Гончарівської селищної  ради Чернігівського району Чернігівської області.

Юридична адреса: 15558, Чернігівська область, Чернігівський  район, смт. Гончарівське,  вул. Танкістів, буд. 54А.

Телефон: 0934762825
 Електронна пошта: goncharivske-svsd@ukr.net

Начальник служби у справах дітей – Качаненко Юлія Олександрівна

Розклад  роботи:
 Понеділок – четвер: з 8-00 до 17-00

п’ятниця : з 8-00 до 16-00
 перерва : з 13-00 до 14-00

вихідний: субота, неділя

Основними завданнями Служби є:

1) реалізація на території селищної ради державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;

2) розроблення і здійснення самостійно або разом з іншими структурними підрозділами селищної ради, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, громадськими організаціями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей;

3) координація зусиль органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.

4) ведення державної статистики щодо дітей;

5) ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлених, влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу;

6) надання підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадським організаціям, громадянам практичної та методичної допомоги, консультацій з питань соціального захисту дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень;

7) підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, організація дослідження стану соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та

безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень;

8) визначення пріоритетних напрямів поліпшення на відповідній території становища дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.