Відділ економіки, агропромислового розвитку та захисту довкілля Чернігівської районної державної адміністрації інформує

Кабмін прийняв постанову №300 "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції" (від 16 серпня 2022 р. №918)

ПРИЙОМНА СІМ’Я – МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ РОДИННИЙ ЗАТИШОК І ТУРБОТУ ДІТЯМ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИСЬ БЕЗ БАТЬКІВСЬКОЇ ОПІКИ

Сім’я – це маленький всесвіт, традиції, любов, виховання, підтримка, найрідніші люди. Але є діти, які через ряд причин не мають змоги виховуватися у рідній біологічній сім’ї. Це – діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування.