ФССУ призначив 19,3 мільйона гривень страхових виплат постраждалим внаслідок бойових дій і сім'ям загиблих

Поранення чи смерть внаслідок бойових дій під час виконання посадових обов’язків є страховим випадком – Фонд соціального страхування України гарантує виплати і медико-соціальні послуги для всіх українських працівників, які постраждали на роботі через російську агресію.

Фонд напряму нарахував евакуйованим працівникам 27 млн гривень допомог

Фонд соціального страхування України продовжує гарантувати державний страховий захист у повному обсязі для всіх українців – зокрема для тих працівників, чиї роботодавці не можуть дотриматись процедури нарахування лікарняних через бойові дії.

Як зігрітися без ризику отруєння чадним газом

Надворі з кожним днем все холодніше, ось-ось і зима прийде. Цьогоріч вона буде складною – через перебої в електропостачанні і централізованому опаленні. Іноді люди в таких умовах намагаються зігрітися за допомогою увімкненої газової плити, а це може призвести до отруєння чадним газом. В мережі все частіше з’являються розповіді людей про те, як вони обігрівають приміщення, увімкнувши конфорку чи духовку. І водночас росте статистика отруєнь чадним газом, зокрема і летальних випадків.

Платники Чернігівщини на підтримку армії сплатили  понад 497,7 млн військового збору

Платники Чернігівщини на підтримку армії сплатили понад 497,7 млн військового збору

Протягом січня – жовтня 2022 року платниками податків Чернігівської  області сплачено понад 497,7 млн грн військового збору. Це більш ніж на 102 млн грн більше аналогічного періоду  минулого року.

Запитуйте – відповідаємо

- Як змінити реквізити банківської картки для отримання пенсії, якщо немає електронного підпису, а картка є?

Попри війну ФССУ продовжує фінансувати санаторно-курортне лікування для упередження ускладнень в осіб з інвалідністю

Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує піклуватись про лікування українців, які отримали інвалідність внаслідок трудової діяльності. Аби запобігти розвитку ускладнень та покращити їх здоров’я, ФССУ системно фінансує санаторно-курортне лікування для таких потерпілих.

4,4 тисячі працівників пройшли реабілітацію після важких хвороб за кошти ФССУ

За підсумками трьох кварталів цього року понад 4,4 тисячі українських працівників пройшли відновлювальне лікування після важких захворювань і травм за кошти Фонду соціального страхування України.