Інформація для працедавців

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо захисту соціальних, трудових та інших прав фізичних осіб, у тому числі під час воєнного стану, та спрощення обліку робочих місць для осіб з інвалідністю»  від  18.10.2022  року  №2682-ІХ, який набрав чинності з 06.11.2022,

До уваги страхувальників !

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області (код за ЄДРПОУ 21390940, МФО 353553) повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.2022 року №1323 «Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням» з метою забезпечення здійснення страхових виплат та соціальних послуг 30 січня 2022 у філії Чернігівське обласне управління АТ «Ощадбанк» відкрито поточний рахунок у національній валюті № UA523535530000025604300006971 для обліку коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності і загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат – потерпілим направлено 900 млн грн упродовж грудня

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин вчасно отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати.

ФССУ призначив 24,2 мільйона гривень страхових виплат постраждалим внаслідок бойових дій і сім'ям загиблих

Поранення чи смерть внаслідок бойових дій під час виконання посадових обов’язків є страховим випадком – Фонд соціального страхування України гарантує виплати і медико-соціальні послуги для всіх українських працівників, які постраждали на роботі через російську агресію.

ФССУ оплатить допомогу за лікарняним, навіть якщо працівник захворів у перший робочий день

Фонд соціального страхування України гарантує страховий захист для всіх українських працівників. Навіть якщо ви захворіли у свій перший робочий день, ФССУ оплатить допомогу за лікарняним у повному обсязі.

Як дізнатись, коли оплатять лікарняні або декретну допомогу

Допомоги за лікарняними та декретні виплати продовжують фінансувати в умовах воєнного стану. Їх здійснює Фонд соціального страхування України – виплати нараховуються в повному обсязі попри недоотримання частки від ЄСВ відносно плану з початку повномасштабної війни.

Допомога  за один день лікарняного зросла на 58,7 гривні

Допомога за один день лікарняного зросла на 58,7 гривні

Попри воєнний стан допомога від Фонду соціального страхування України на час лікування продовжує зростати. За підсумками одинадцяти місяців 2022 року за кожен день перебування на лікарняному ФССУ у середньому виплачує допомогу у розмірі 431,42 гривні – це на 58,7 гривні більше, ніж за той же період минулого року.