До місцевих бюджетів Чернігівщини за п’ять місяців надійшло понад 2,2 млрд гривень податків

У Головному управлінні ДФС в області повідомили, що місцеві бюджети усіх рівнів Чернігівської області у січні-травні 2019 року поповнились на 2252 млн грн податків і зборів.

2 718 осіб з інвалідністю пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду

За оперативними даними упродовж січня–травня 2019 року 2 718 осіб з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання пройшли санаторно-курортне лікування за кошти Фонду соціального страхування України. Договори на проходження лікування на базі санаторно-курортних закладів укладено з 4 724 потерпілими на виробництві.

22,3% працюючих пройшли реабілітацію за кошти Фонду після кардіологічних патологій

Фонд соціального страхування України фінансує проходження курсу реабілітаційного лікування після перенесених захворювань і травм для всіх працюючих за наявності медичних показів. Пацієнти направляються на реабілітацію до санаторно-курортних закладів безпосередньо зі стаціонару закладу охорони здоров’я.

У пункті пропуску «Нові Яриловичі – Нова Гута» на Чернігівщині затримали бурштин

У рамках проведення операції «Бастіон», що триває зараз на території України, співробітники Чернігівської митниці ДФС спільно з прикордонниками вилучили 7 кілограмів бурштину при спробі його незаконного вивезення за межі України.

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (законопроект №10359).            Законом доповнено ста

Прийнято Закон "Про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (законопроект №10359). Законом доповнено ста

За 5 місяців поточного року до органів ДФС Чернігівської області надійшло майже 61 тис звернень від платників для отримання адміністративних, консультативних та  інформаційних послуг.

До кінця року відтерміновано штрафи за зберігання палива без ліцензії

У Чернігівському регіоні платникам відшкодовано   майже 539 млн гривень ПДВ

У Чернігівському регіоні платникам відшкодовано майже 539 млн гривень ПДВ

Протягом п’яти місяців поточного року органами ДФС області проведено камеральні перевірки 212 суб'єктів господарювання-юридичних осіб щодо визначення достовірності нарахування сум бюджетного відшкодування ПДВ на загальну суму понад 561 млн гривень.

На Чернігівщині оголошено вирок суду за внесення в документи неправдивих відомостей

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, що кваліфікується за ч. 1 ст. 205-1 КК України (підроблення документів, які подаються для державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців).

Запрошуємо громадян для проведення звірки даних щодо наявних об’єктів житлової та нежитлової нерухомості

У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області звертають увагу громадян, що податкові повідомлення-рішення про сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки надсилаються (вручаються) платникам податків контролюючим органом за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня звітного року.