За яких умов необхідно з 01.07.2019 року реєструватись платником акцизного податку при зберіганні пального

Акцизним складом є приміщення або територія на митній території України, де розпорядник акцизного складу провадить свою господарську діяльність шляхом вироблення, оброблення (перероблення), змішування, розливу, навантаження-розвантаження, зберігання, реалізації пального (п.п. 14.1.6 «б» ст. 14 Податкового кодексу України – далі ПКУ).

Місцеві громади Чернігівщини отримали понад 320 мільйонів гривень плати за землю

До бюджетів місцевих громад Чернігівщини за п’ять місяців надійшло понад 320 мільйонів гривень плати за землю. Це на 29 відсотків або на 72 мільйони гривень більше відповідного періоду минулого року.

Медичні огляди для працівників

Чернігівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє, що у 2018 році на підприємствах в установах та організаціях зареєстровано 73 нещасні випадки, в яких постраждало 73 працівника, у тому числі 12 смертельно. За результатами розслідувань визнано пов’язаними з виробництвом 50 нещасних випадків, у тому числі 3 зі смертельним наслідком. 23 випадки визнано непов’язаними з виробництвом, з яких 9 випадки смерті на виробництві.

Майбутня гідна пенсія - це ваш теперішній легальний заробіток!

Головне управління ДФС у Чернігівській області звертає увагу сільськогосподарських товаровиробників та громадян, які є власниками земельних ділянок площею понад 2 га та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу, що розпочато операцію «Урожай».

Право платника податку, який навчається на військовій кафедрі навчального закладу на податкову знижку

Право платника податку на податкову знижку, підстави для її нарахування, перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки, обмеження права на її нарахування визначені ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).            Законом України від 03 липня 2018 року № 2477-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України» внесені зміни, зокрема, до п.п. 166.3.3 п. 166.3 ст. 166 ПКУ, згідно з якими платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень п. 164.6 ст. 164 ПКУ, фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених платником податку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

До уваги власників транспортних засобів іноземної реєстрації!

Чернігівська Митниця ДФС нагадує, що 25.11.2018 набрав чинності Закон України від 08.11.2018 №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» (далі – Закон).

Головне управління ДФС у Чернігівській області застерігає суб’єктів господарювання  від неправомірного заниження митних платежів

Головне управління ДФС у Чернігівській області застерігає суб’єктів господарювання від неправомірного заниження митних платежів

У підрозділі митного аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області звертають увагу платників податків на необхідність дотримання вимог законодавства з питань державної митної справи з метою упередження негативних наслідків господарської діяльності – заниження податкових зобов’язань зі сплати митних платежів.

Які кроки необхідно здійснити  для оформлення найманого працівника?

Які кроки необхідно здійснити для оформлення найманого працівника?

ГУ ДФС у Чернігівській області звертає увагу роботодавців щодо важливості офіційного працевлаштування працівників. В іншому випадку, особа позбавляється: соціального страхування; виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю; допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу; виплати своєчасно та не нижче мінімальної заробітної плати, офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною тощо.

З 1 липня 2019 запроваджуються ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального

Для отримання ліцензії на право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального разом із заявою додатково подаються завірені заявником копії таких документів: