За якими ставками справляється земельний податок

Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено, встановлюється у розмірі не більше 3 відс. від їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування – не більше 1 відс. від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь – не менше 0,3 відс. та не більше 1 відс. від їх нормативної грошової оцінки, а для лісових земель – не більше 0,1 відс. від їх нормативної грошової оцінки.

Допомога за лікарняними зросла на 28,2%

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності у квітні 2019 року порівняно з тим же періодом минулого року збільшився на 28,2% у розрахунку на день та склав 273,4 грн. Загалом за січень–квітень 2019 року Фонд соціального страхування України направив близько 3 млрд грн на фінансування компенсації втраченого заробітку за час перебування на лікарняному.

З 01 липня набуде чинності новий порядок розслідування нещасних випадків

Нова редакція Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві була затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 337 та набуде чинності 01.07.2019.

Користуєтесь іпотечним житловим кредитом – дізнайтеся про податкову знижку

Відповідно норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ) (п.п. 166.3.1 п. 166.3 ст. 166 та п. 175.1 ст. 175 розд. IV) платник податку - резидент має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, наданим позичальнику в національній або іноземній валютах, фактично сплачених протягом звітного податкового року.

На Чернігівщині доходи понад мільйон гривень задекларували  84 громадянина

На Чернігівщині доходи понад мільйон гривень задекларували 84 громадянина

У ході деклараційної кампанії на Чернігівщині громадянами подано понад 14,5 тисяч податкових декларацій про майновий стан і доходи. Загалом задекларовано 1,3 млрд грн доходів, отриманих протягом 2018 року. У Головному управлінні ДФС у Чернігівській області повідомили, що це на 266 млн грн, або 25 відсотків перевищує показники попереднього року.

На Чернігівщині за результатом роботи аудиторів до бюджету надійшло понад 20 мільйонів гривень податків

В управлінні аудиту ГУ ДФС у Чернігівській області повідомили, що протягом січня-квітня поточного року проведено 57 документальних перевірок платників податків, результати яких узгоджено. Це на 18 перевірок менше, ніж за відповідний період 2018 року.