До уваги платників податків!

Управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Чернігівській області повідомляє, що Державною казначейською службою відкрито бюджетні рахунки по податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку для сплати мінімального податкового зобов’язання, визначеного Податковим кодексом України для земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь.

До уваги платників податків!

Безпека праці при проведенні посіву в ході весняно-польових робіт

При підготовці поля до посіву необхідно вибрати і вивезти каміння, засипати ями та інші перешкоди, встановити вішки в небезпечних місцях, проробити контрольні борозни, відбити поворотні смуги, визначити місця для відпочинку.

Безпека праці в ході весняно-польових робіт під час воєнного стану

Аналіз виробничого травматизму показує, що сільське господарство та галузі переробки сільськогосподарської продукції залишаються найбільш травмонебезпечними для нашого регіону. Фактори, що призводять до виробничого травматизму – це, насамперед, невиконання вимог інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій, порушення трудової та виробничої дисципліни.

З 1 квітня на Чернігівщині здійснюється автоматичний перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів

З 1 квітня автоматично, без додаткового звернення особи до органів ПФУ, проводиться перерахунок пенсії тим особам, які продовжували працювати і на 1 березня 2023 року набули право на проведення перерахунку пенсій, з урахуванням не менш як 24-х місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії або якщо після призначення (попереднього перерахунку) пройшло не менше 2-х років.

Компенсації для роботодавців: за працевлаштування яких безробітних заплатить служба зайнятості

Сьогодні, в умовах воєнного стану, служба зайнятості пропонує бізнесу та роботодавцям фінансову підтримку у вигляді активних програм. Серед новацій - три нові компенсаційні виплати, спрямовані на працевлаштування безробітних, яким важко конкурувати на ринку праці.