До “Армії відновлення” на Чернігівщині долучились більше 700 безробітних

Про це повідомила директорка обласного центру зайнятості Лідія Падалка. Більше 500 безробітних області зробили свій внесок у Перемогу, долучившись до суспільно корисних робіт, ще 200 – до громадських по розбору завалів пошкоджених будинків у Чернігові.

У вівторок, 14 лютого, Міністерство у справах ветеранів України відкрило реєстрацію на відбір до національної збірної Invictus Games-2023. Реєстрація триватиме до 14 березня (включно) 2023року.

Нагадаємо, цьогоріч міжнародні змагання відбудуться у німецькому місті Дюссельдорф з 9 по 16 вересня. Наша країна буде представлена на Invictus Games командою із 24 спортсменів з числа військовослужбовців та ветеранів російсько-української війни, які отримали поранення під час або внаслідок виконання службових обов’язків у зоні бойових дій. Вони братимуть участь у змаганнях з таких видів спорту як стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, пауерліфтинг, веслування в приміщенні, волейбол сидячі, плавання, настільний теніс, баскетбол на візках..

У  січні 2023 року працевлаштовано 382 жителі Чернігівщини

У січні 2023 року працевлаштовано 382 жителі Чернігівщини

Про це повідомила директор Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка. Крім того, 41 безробітного скеровано на професійне навчання, 4 – залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

У січні 2023 року місцеві бюджети Чернігівщини отримали понад 900 мільйонів гривень податків та зборів

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2023 року надійшло понад 900 млн грн від сплати податків і зборів, що на 53,2 відс. більше за факт надходжень січня 2022 року (+ 313 млн грн).

Понад 1,5 мільярда гривень отримали бюджети Чернігівщини  у січні 2023 року від сплати податків

Понад 1,5 мільярда гривень отримали бюджети Чернігівщини у січні 2023 року від сплати податків

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує всім сумлінним платникам, які не зважаючи на складний воєнний час, сплачують податки та збори і тим самим фінансово підтримують державу.

Жителів Чернігівщини запрошують до лав стрілецького батальйону

В області триває активна робота щодо формування стрілецького батальйону ЗСУ. Укомплектувати його потрібними кадрами військовим допомагає служба зайнятості. Задля цього її фахівці разом з представниками місцевих центрів комплектування та соціальної підтримки проводять спільні заходи (профорієнтаційні семінари, ярмарки вакансій, презентації роботодавця) для безробітних громадян та шукачів роботи. Загалом протягом останніх двох тижнів відбулося близько 40 таких заходів.

Чернігівщина: Про підсумки проведення кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2021року

Протягом 2022 року на Чернігівщині податкові декларації про майновий стан і доходи за 2021 рік подали 6583 громадянина, які задекларували понад 2 млрд грн доходів. Із загальної кількості декларантів 2542 громадянина, які обов’язково повинні задекларувати доходи. Вони самостійно визначили до сплати в бюджет понад 29,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 5,2 млн грн військового збору.

Увага!  Змінився розмір вартості суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при державній реєстрації легкового автомобіля в Україні

Увага! Змінився розмір вартості суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при державній реєстрації легкового автомобіля в Україні

У зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для працездатних осіб, з 1 січня 2023 року змінено розмір вартості суми збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при першій державній реєстрації легкового автомобіля в Україні.